O nas

tekstyLAB – tłumaczenia i content

Krótko rzecz ujmując, tekstyLAB to wirtualne laboratorium tekstów, tłumaczeń, contentu. Miejsce, w którym rodzą się pomysły i przeobrażają się w konkretne realizacje tekstowe i wizualne. Miejsce tworzenia treści, jej przekładu oraz dostosowania do potrzeb biznesowych i indywidualnych.

Tu spotykają się fachowcy i pasjonaci języka, tłumacze i redaktorzy, specjaliści branżowi, pomysłowi content marketerzy i kreatywni graficy. Po co? By wspólnie wykonać kawał dobrej roboty, zapewniając w ten sposób pełną satysfakcję Klienta i własną. Tłumaczenia i content zapewniają kompleksowe wsparcie biznesu i marketingu.

Wizja

tekstyLAB to…

Przekonanie, że SŁOWA MAJĄ MOC. To połączenie wiedzy językowej, znajomości rozwiązań i narzędzi współczesnego marketingu i PR. To tworzenie wartości dodatniej każdego przedsięwzięcia.

Dowód, że wiedza filologiczna idzie w parze z potrzebami PR i marketingu, a dobry content możliwy jest ubierając myśli we właściwe słowa.

Podążanie za własną pasją. Tworzymy słowo, posługujemy się i delektujemy się nim. Jest ono niezbędne w procesie komunikacji, wyrażania swoich myśli, poglądów i chęci. A przede wszystkim do ujęcia i zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości.

Więcej o idei i nazwie „tekstyLAB”, o związku psychologii człowieka, języka i kultury, trendach marketingowych i PR oraz zastosowaniu tej wiedzy m.in. w tłumaczeniu i lokalizacji tekstów, wsparciu sprzedaży i przygotowaniu materiałów promocyjnych czytaj na naszym blogu.

Zespół

Zespół tekstyLAB tworzą przede wszystkim ludzie – wyspecjalizowani tłumacze i redaktorzy z bogatym doświadczeniem zawodowym i pasją językową, a też młodzi, ambitni, dynamiczni i kreatywni content marketerzy, PR specjaliści i graficy.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu m.in. prawa, ekonomii i finansów, budownictwa, medycyny, IT, motoryzacji, marketingu, literaturoznawstwa i nauk pokrewnych.

Dlaczego my?

Uczciwi, profesjonalni, zdeterminowani – tacy jesteśmy na co dzień. Ze szczególną starannością i uwagą podchodzimy do każdego powierzonego nam tematu, a powstający w tekstyLAB przekaz szyty na miarę potrzeb każdego Klienta. Tłumaczenia i content, jakie tworzymy dla klientów, zanim dotrą do nich muszą spełnić najpierw nasze, bardzo wysokie standardy.

Cechują nas:

odpowiedzialność
dbałość o szczegóły
kreatywność
transparentność
terminowość
znajomość zagadnień SEO
lojalność
zaangażowanie
„lekkie pióro”
elastyczność
entuzjazm

Sam się przekonaj!

Na miły początek współpracy – pierwsze tłumaczenie z dodatkiem! W przypadku współpracy długofalowej oferujemy szczególne warunki!

 

CSR

CSR (ang. corporate social responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu to kolejne bardzo ważne pojęcie w tekstyLAB.

Wspieramy „językowe” akcje młodzieży i prowadzimy działalność dobroczynną. W myśl zaś idei zrównoważonego rozwoju i „eco” istniejemy w przestrzeni wirtualnej. Dokumentację, tłumaczenia i content, przechowujemy w wersji elektronicznej, zaś materiały drukujemy tylko i wyłącznie na życzenie Klienta i z zastosowaniem materiałów ekologicznych.