Usługi copywritingu i tłumaczenia

Usługi copywritingu i tłumaczenia

Kliknij w interesującą Cię usługę i dowiedz się więcej

Biznesowe doradztwo językowe

Masz pomysł reklamy, tekstu, komunikatu, ale nie wiesz, czy zostanie właściwie odebrany przez odbiorcę funkcjonującego w innej rzeczywistości mentalnościowej, kulturowej czy biznesowej? Prześlij swój tekst, określ potrzeby, a pomożemy Ci dopasować go i zbudować przekaz na miarę Twoich potrzeb!

Nasza działalność to w głównej mierze usługi copywritingu i tłumaczenia, ale nie zamyka nas to na inne obszary współpracy, zwłaszcza, że mamy w niej doświadczenie.

Wycena – usługi copywritingu i tłumaczenia

Tłumaczenia

Tłumaczenie i korekta każdego rodzaju tekstu i contentu są wyceniane indywidualnie na podstawie rodzaju tekstu, terminu realizacji zlecenia i innych preferencji Zleceniodawcy.

Podstawą ustalenia ceny tłumaczenia pisemnego jest strona (1800 znaków, a w przypadku tłumaczenia przysięgłego – 1125 znaków ze spacjami) tekstu wynikowego. Cena tłumaczenia pierwszej strony jest niezależna od liczby znaków, zaś każdą następną rozpoczętą stronę liczy się za pełną, jeśli ma ponad 900 znaków, w przeciwnym razie – opłata wynosi połowę stawki za stronę. Wyjątek stanowią tłumaczenia przysięgłe, gdzie każda rozpoczęta strona liczona jest jak pełna.

Za tłumaczenia specjalistyczne o dużym stopniu trudności doliczana jest opłata dodatkowa, o czym informujemy przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.

 

Content-Inn

Tworzenie contentu i kreacja wizuali są wyceniane indywidualnie na podstawie jego rodzaju, terminu realizacji projektu i jego założeń, jak też innych preferencji Zleceniodawcy.

Ceny obejmują 1000 znaków ze spacjami tekstu docelowego. Ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianom, w tym zmniejszeniu, w zależności od stopnia zaangażowania Klienta, nadesłanych informacji, stopnia trudności, specyfiki oraz preferencji Klienta.

  • Recenzja strony www, materiałów promocyjnych – od 300 zł
  • Wpis na blogu – od 70 zł
  • Wpis na portalu, social media – od 45 zł
  • Artykuł merytoryczny – od 150 zł
  • Uzupełnienie strony www (O nas / Dlaczego my / Historia i in.) – od 250 zł
  • Fanpage na Facebooku z grafikami – od 45 zł/szt., w zależności od ilości i częstotliwości postów i działań towarzyszących
  • Kampanie PR / reklamowe: wybranie grupy docelowej, hasło, grafika i tekst – od 450 zł
  • Redagowanie i aktualizacja stron pod kątem SEO – od 500 zł      
  • Tworzenie innego rodzaju treści na zlecenie Klienta (opisy produktów, ulotki, folderki i in.) – od 55 zł        
  • Opracowanie całościowej strategii content marketingu – do ustalenia indywidualnego    

Masz pomysł na reklamę, wpis do bloga, ale brakuje Ci fachowego wsparcia? Chcesz sprawdzić koszt tłumaczenia czy lokalizacji tekstu? A może potrzebujesz całościowej strategii content marketingowej? Napisz do nas!

 

Współpraca się opłaca!

Szczególne warunki, z uwzględnieniem wszelkich preferencji Klienta / Partnera, oferujemy w przypadku współpracy długofalowej.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy specjalną ofertę dla Firm!